آيا کاهش وزن بر روي بيماري هاي مختلف تاثير گذار است؟

همه ما مي دانيم که چاق شدن و داشتن اضافه وزن، منجر مي شود تا فرد به بيماري هاي مختلفي دچار شود. اما در صورتي که اين شخص اقدام به انجام جراحي لاغري يا جراحي چاقي نمايد، آيا مي تواند بسياري از بيماري ها را از خود دور کند؟ 


اين سوالي است که ذهن بسياري از افراد چاق را به خود درگير نموده است. بايد بگوييم يکي از مهمترين مزاياي جراحي چاقي و لاغري برطرف کردن بسياري از بيماري ها و مشکلات بيمار پس از جراحي مي باشد. از آنجايي که بيمار پس از جراحي با کاهش وزن چشمگيري مواجه مي شود، مي تواند بيماري ها و مشکلاتي که با چاقي او در ارتباط هستند را نيز برطرف نمايد. 


از جمله مهمترين مشکلاتي که انسان پس از چاقي به آن گرفتار مي شود، بايد به زانو درد و کمر درد اشاره کنيم. انسان هاي زيادي هستند که از اين مشکلات رنج مي برند، و هميشه درگير آن هستند که اين آسيب ها و دردها را از خود دور کنند. از اين رو به سراغ جراحي لاغري و چاقي مي روند. 


مهمترين مزاياي جراحي چاقي و لاغري براي بيمار چيست؟


بيشتر بيماراني که به سراغ بهترين جراحان لاغري رفته اند، پس از جراحي بيان نموده اند که مشکلات بسياري در زندگي آنها برطرف شده است. انجام جراحي هاي لاغري و چاقي به انها کمک کرده است تا طول عمر بيشتري داشته باشند، و خطر سکته مغزي و قلبي در آنها کمتر شود. 


علاوه بر آن اين دسته از افراد که در خصوص مزاياي جراحي چاقي و لاغري صحبت نموده اند، به اين مسئله اشاره کرده اند که کاهش وزن آنها در بلند مدت بوده و به صورت ماندگار. البته لازم به ذکر است که براي کسب نتيجه مطلوب از انجام جراحي چاقي و لاغري، بايد در انتخاب پزشک بسيار دقت شود.


بيماران بسياري پس از انجام جراحي موفق شده اند مشکلات ريفلاکس معده، عدم باروري، کاهش متابوليسم و مشکلات ديگر را از بدن خود برطرف کنند. 

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

عکس آقای خامنه ای

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

پارميس joudalharbi انبار مواد غذايي دستگاه بن ماری منهول پلي اتيلن لوازم جانبی موبایل دنیای از خوشمزه ها مجله تخصصی برنامه نویسی و سئو حرفه ای سامانه پیام کوتاه ،سامانه پیام کوتاه رایگان ،نمایندگی سامانه پیام کوتاه صنایع دستی