منظور از جراحي ماموپلاستي چيست؟

کوچک کردن سايز سينه در اصل نوعي از جراحي هاي زيبايي براي خانم ها به شمار مي رود. اما برخي از خانم ها به دليل جنبه درماني آن، به سراغ روش ماموپلاستي مي روند. زيرا درد و مشکلات حرکتي در بدن آنها، منجر شده است تا مجبور به انجام اين جراحي شوند. 


خانم هاي زيادي هستند که از داشتن سينه هاي بزرگ خود رنج مي برند. زيرا اگر افزايش سايز سينه ها از حد نرمال خود فراتر رود، بدون شک براي خانم ها مشکلاتي را به همراه خواهد داشت. در روش کوچک کردن سينه مي توان بافت اضافي سينه را برداشته، و اندازه سينه را به ميزان قابل توجهي کاهش داد. 


در اصل جراحي ماموپلاستي بايد زير نظر پزشک متخصص انجام شود. تا نتايج مناسب را براي بيمار به همراه داشته باشد. مي توان با ايجاد چند برش خاص و جدا کردن بخشي از چربي ها و غدد از سينه، به کوچک کردن سينه کمک شاياني نمود. البته بهتر است اين نکته را نيز در نظر داشته باشيد که پس از جراحي ماموپلاستي، فرم سينه حالت طبيعي و زيبايي به خود مي گيرد. 


براي آنکه بتوانيد سينه هاي مناسب و زيبايي داشته باشيد، مي توانيد اقدام به جراحي ماموپلاستي زير نظر جراح پلاستيک نماييد. افرادي که با مشکل عدم تقارن در سينه ها مواجه هستند نيز، مي توانند از اين روش درماني استفاده کنند. 

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

عکس آقای خامنه ای

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

خرید لوله گالوانیزه اطلاعات کالای موردنیاز همه ابوزیدآباد و گردشگری ابزار ميکروبليدينگ شرکت استیل فن آوران زاگرس لایو نیوز واردات و صادرات مواد غذايي قیمت بروز و دقیق سکه 56 بلاگ پارکت لمينت آرتا